PRO BONO

Grupa biegowa MULTIMEDIA Runners

Jest puławską grupą zrzeszająca ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie aktywnego spędzania wolnego czasu. Obecnie grupa liczy przeszło 50 osób.

facebook.com/Multimediarunners | www.mmrunners.pl

HOSPICJUM w Puławach

Bardzo ograniczone możliwości finansowe Hospicjum nie są tajemnicą. My też mamy ich świadomość, dlatego nie pobierając opłat za naszą pracę, wykonujemy dla Hospicjum projekty graficzne plakatów, banerów i innych elementów, zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy stronę internetową, dajemy wsparcie techniczne strony internetowej.

Ponadto zaprojektowaliśmy nowe logo dla Hospicjum 🙂
Aktywnie wspieramy działania i wydarzenia organizowane przez Hospicjum.

Bieg Szlak Trafi

Jest to impreza biegowa, znana w całym kraju, której uczestnicy pokonują trasy od 7 do 57 km w trudnym terenie wąwozów lessowych Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.

Przed pierwszą edycją organizatorzy zwrócili się do nas z prośbą o zrobienie projektów i strony internetowej biegu. Zgodziliśmy się bez wahania. Od tamtej pory, już 5 razy włączaliśmy się w organizację tworząc materiały informacyjne i reklamowe, stronę internetową, logotypy itp.

Przyjazna Łapa

Jesteśmy zwierzolubni. Reagujemy na krzywdę i potrzeby braci mniejszych. Nie mogliśmy nie włączyć się w działania fundacji.

Strona internetowa, projekty graficzne, promocja działań i wydarzeń organizowanych przez fundację.

Zarażamy Radością

Zarażamy radością to fundacja, której głównym zadaniem jest zmiana postrzegania niepełnosprawności. Dla fundacji robimy projekty graficzne związane z jej bieżącą działalnością, wydarzeniami oraz realizowanymi projektami, wydruki, uczestniczyliśmy także w tworzeniu kalendarza charytatywnego „Przyjaciele Aleksa”. Przygotowaliśmy również stronę internetową fundacji.

Gmina Ułęż : blisko natury

To projekt non-profit. Pomysł na stworzenie marki, w ślad za nią logotypu i fanpejdża powstał w naszych głowach nie bez przyczyny. Gmina Ułęż jest nam bliska prywatnie. Nazwijmy to kiełkującym lokalnym patriotyzmem. 😉 Chcemy promować to miejsce zarówno jako doskonałe do odpoczynku, zwłaszcza aktywnego, jak również przyjazne mieszkańcom i inwestorom. Chcemy pokazać miejsca, ludzi, zwyczaje. Jednocześnie chcemy angażować innych i dać platformę do wymiany pomysłów i sposobów ich realizacji.

www.facebook.com/gminaulez | www.gminaulez.pl

Puławska Grupa Badmintona

Od kilku lat wspieramy lokalną grup badmintonistów. Logo, strona www, fanpage, materiały promocyjne.

Moto Mikołaj dla Kajtka

Byliśmy współorganizatorami akcji charytatywnej, której dochód wsparł terapię Kajtka (m.in. badania i leczenie lekoopornej padaczki). Mimo wieczornej, zimowej pory, niskich temperatur, atmosfera wydarzenia była gorąca, ilość uczestników zaskakująco duża, a efekty naszych działań bardzo dobre. Nasz udział obejmował wszystkie działania marketingowe oraz organizację w zakresie pozyskania sponsorów, przekazania przedmiotów własnych i podarowanych na licytację, zapewnienie miejsca i wiele, wiele innych.

Konkurs na stroik + aukcja charytatywna

Organizacja konkursu zakończona uroczystym wręczeniem pucharów i nagród oraz aukcją charytatywną na rzecz Mai z Sarn.
Była to nasza inicjatywa od początku do końca.

Kwota jaką udało się uzbierać podczas licytacji: 4005,30 zł

 

Dobre słowo o nas

Co inni o nas myślą