Oferta dla firm

Czas dla przedsiębiorców jest bardzo trudny

Wielka próba, przed którą zostaliśmy wszyscy postawieni wymaga od nas elastyczności oraz gotowości do szybkiej reakcji i podejmowania decyzji i działań. To od nas zależy jak odnajdziemy się w nowej rzeczywistości biznesowej. A ta, jak pokazały ostatnie tygodnie, mocno, jak nigdy wcześniej, związała się ze sferą wirtualną.

Dla nas działanie w sferze cyfrowej jest codziennością. W branży marketingu online i digital media pracujemy od ponad 15 lat. Rozumiemy, że to, co dla nas łatwe i naturalne nie musi być tak oczywiste dla Was.

Podpowiemy Wam co możecie zrobić, żeby wykorzystać wszystkie możliwości rozwinięcia swojego biznesu.

Jak pracujemy

Działamy lokalnie i zdalnie

Lokalnie – bo ważna jest dla nas relacja z klientem, poznanie go. Nasze działania opieramy w dużej części o materiały foto i wideo wykonane samodzielnie. Nie chcemy być udawanym opiekunem na odległość!
Zdalnie – wykorzystujemy technologię do sprawnego komunikowania się i efektywnej pracy. Reagujemy na bieżąco na zdarzenia i zmiany.

o nas

Od lat projektujemy i realizujemy strony internetowe. Wykorzystując różnorodne media, tworzymy spójne, pozytywne wizerunki firm.

Prowadzimy i modernizujemy fanpejdże różnych podmiotów w social mediach np. facebook, instagram oraz reklamujemy naszych klientów w tych mediach. Znajdujemy rozwiązania poprawiające wizerunek marki, budujące relacje z klientami oraz pracownikami.

W tym co robimy zawsze angażujemy się na 100%. Inspirację czerpiemy ze wszystkiego, co nas otacza, a w ulepszaniu i unowocześnianiu stosowanych rozwiązań wspiera nas innowacyjna technologia i ciągle pogłębiana wiedza.

co konkretnie dla Ciebie zrobimy

projektowanie graficzne

Nasze studio graficzne przygotuje dla Ciebie – logo, materiały promocyjne, projekty do druku, projekty do internetu. Pełną identyfikacje wizualną firmy.

strony i sklepy internetowe

Tworzymy nowoczesne i responsywne strony internetowe oraz sklepy internetowe. Wszystko zgodnie z panującymi trendami.

pozycjonowanie stron internetowych

SEO, optymalizacja treści, copywriting. Wypozycjonujemy Twój biznes w wyszukiwarkach. U nas zapłacisz tylko za efekt!

obsługa social media - facebook, instagram

Kompleksowo zajmiemy się promocją Twojej firmy w social mediach. Wykonamy niezbędne zdjęcia, filmy, przygotujemy treści. Poprowadzimy Twój fanpage od A do Z.

usługi fotograficzne

Wykonamy profesjonalne zdjęcia produktowe i biznesowe. Przygotujemy fotorelację z dowolnego wydarzenia w Twojej firmie.

usługi wideo

Przygotujemy prezentację wideo Twojej firmy. Relację z ważnych wydarzeń czy transmisję online.

poligrafia i druk

Nasze działania marketingowe nie kończą się tylko na materiałach wirtualnych.

Wydrukujemy dla Ciebie: wizytówki, banery, plakaty, broszury, ulotki, katalogi, foldery, oraz inne dowolne materiały. Ponadto oznakujemy Twoją firmę, lokal i samochód.

zamów już dziś z dostawą do firmy